Ex[TR]a JaiL DeathruN ServeR 95.173.173.156
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ex[TR]a JaiL DeathruN ServeR 95.173.173.156

Ex[TR]a JaiL DeathruN ServeR ßy Kinq

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Adminlik Kuralları

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Tecrübe Puanı : 575415

Adminlik Kuralları Empty
MesajKonu: Adminlik Kuralları   Adminlik Kuralları I_icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 2:47 pm

Ex[TR]a l JaiL DeaTHRuN ServeR Admin Kuralları:

Madde 1: Herşeyden önce tüm adminlik alanlar bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. Ben görmedim, ben duymadım, vs. gibi itirazlar kabul edilmeyecektir.
Madde 2: Adminlerin flood yapması yasaktır.
Madde 3: Aynı oyunu arka arkaya 3 kez oynatamazlar.
Madde 4: Adminlerini kendileri için kullanamazlar. Mesela oyuna girer girmez diğer eli beklemeden revlemek gibi, isyan yapmak için silah vermek gibi.
Madde 5: Adminler serverda birbirleriyle tartışmaya giremezler. Acil durumlarda amx_psay kullanın.
Madde 6: Başka jailbreak mapleri açacaksanız mutlaka oylama yapın.
Madde 7: Serverda pro ve bhop map açmak tamamen yasaktır.
Madde 8: Adminler hiçbir playera hakaret, argo kelime söyleyemez.Söylediği an adminliği silinir.
Madde 9: Adminlerin hile kullandığı tespit edilirse süresiz banlanacaktır.
Madde 10: Adminler TSay’ı önemli durumlarda kullanmalıdır. Sa, nbr, vs. yazarak değil.
Madde 11: Adminler arkadaşlarına ayrıcalık yapamazlar.
Madde 12: Adminler karar verirken mutlaka tarafsız olmalıdır.
Madde 13: Oyuncuların uymasını istediğiniz kuralın aksini hiçbir zaman sergilemeyin.
Madde 14: Varolan server ayarlarıyla oynamayın. Gerektiği zaman ayarlarla oynayın ve işiniz bitince tekrar eski haline getirin.
Madde 15: Komutcudan başka mic basanı gaglayın. (amx_gag nick)
Madde 16: Yetkilerinizi her zaman yeri geldiğinde kullanın. Yetkilerinizden dolayı diğer oyunculardan üstün bir yanınız bulunmamaktadır. Oyuncu oyun oynama kaygısındayken siz serverı ve playerları kontrol etmek durumundasınız.
Madde 17: Yukarıdaki maddeler her an güncelleştirilebilir. Adminlerin ben görmedim, ben duymadım, vs. deme hakları yoktur.
Madde 18: Serverda 15 ve üstü player varsa map değişmek,oylamak yasaktır.
Madde 19: Gereksiz Oylama yapmak yasaktır.
Madde 20: Küfür , Godmode , Revive , Transfer Yolu ile Revive , Noclip , Weapon , Heal , Disarm tamamen yasaktır.
Madde 21: Map olarak Kafasına göre Jail-Dr-Pro geçişi yasaktır.(örn. jail'den deathrun'a)
Madde 22: Adminler arası tartışma yasaktır.
Madde 23: Kufur eden Player'a : 1. kufur = kick , 2. kufur = 10dk ban , 3.kufur =30 dk ban uygulanacaktır.
Madde 24: Bir map açıldığında ilk 30 dk oylama ve map degismek yasaktır.
Madde 25: Adminler, server kurallarına uymayan player ları uyarısız banlayamazlar. ( uyarı – BAN )
Madde 26: Adminler, kafasına göre map değiştiremezler. Oylama yapmak zorundadırlar.
Madde 27: Eğer serverda 1 den fazla admin var ise, kendi aralarında konuşup oylama yapılacak mapları belirlerler.
Madde 28: Adminler, kafalarına göre server ayarı değiştiremezler.
Madde 29: Adminler, canı istedi diye yada bi arkadaşı rica etti diye res atamaz. Oylama yapmak zorundadır.
Madde 30: Adminler, server kurallarına uymayan arkadaşlarına ayrıcalık yapamazlar.
Madde 31: Admin olan herkez bu kuralları kabul etmiş sayılır ve kuralları uymadığı taktirde parası geri verilmeden adminlikten atılır.
Madde 32: Admin lüzümsüz muhabbetler içine girmez.
Madde 33: Diğer oyuncuların önünde asla diğer bir adminle tartışmayınız.
Madde 34: Çok acilse amx_chat komutuyla yazışın, konunun daha uzun konuşulması gerekiyorsa bunu msn gibi ortamlarda yapınız. (BU AYNI ZAMANDA TUM MORUK VE TORUN OYUNCULARI İÇİN DE GEÇERLİDİR. KLAN OYUNCULARIMIZIN BAŞKA OYUNCULARIN İÇİNDE ALENİ BİR ŞEKİLDE BİRBİRLERİYLE TARTIŞMALARI VB. KABUL EDİLEMEZ. HERHANGİ BİR SORUNUNUZU KLAN YÖNETİCİLERİNE AKTARIN)
Madde 35: Küfürün Kısaltması dahil kullanılmayacak.
Madde 36: Admin Pw'si paylaşmak yasaktır.

Ex[TR]a l JaiL DeathruN ServeR Gerektiğinde Bu Kurallara Ekleme ve Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
Adminlik Alan Herkes Bu Kuralları Kabul Etmiş Sayılır.
Kurallara Uymayanın Adminliği Silinir Ve Para İadesi Olmaz.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
95.173.173.156

Copyright © 2010 l Ex[TR]a l -Kinq- [CPT] Düzenleme : MeRT GüzeY | Ex[TR]a l JaiL DeaTHRuN ServeR | Adminlik Kuralları
http://extrajail.co.cc

Adminlik Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Maç Kuralları